Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Samsun İl Başkanı Mehmet Özdağ Samsun Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti. SGC Engelli Platformunun ve üyelerin bayramını kutlayan Başkan Özdağ, SGC Türk Halk Müziği Korosuna da tef çalarak eşlik etti.

Engelliler sorunlara çözüm arıyor Engelliler sorunlara çözüm arıyor

BAŞKANA MÜZİKLİ SÜRPRİZ
Kurban Bayramı için sivil toplum kuruluşlarını ziyaret etmeyi sürdüren CHP İl Başkanı Mehmet Özdağ, Samsun Gazeteciler Cemiyetinde bir sürprizle karşılaştı. SGC Türk Halk Müziği Korosu’nun çaldığı parçalara tef çalarak eşlik eden Başkan Özdağ, SGC Başkanı Mehmet Yazıcı ile bir süre görüşerek çalışmalar hakkında bilgi aldı.

SGC YÖNETİMİNİ KUTLADI
Samsun Gazeteciler Cemiyeti’nin Kadın Kurulu, Gençlik Kurulu, Araştırma Geliştirme (ARGE) Kurulu, Bilim ve Teknoloji Kurulu’nun ardından Engelli Platformunu da kurduğunu öğrenen Başkan Özdağ, bu örnek çalışmalar nedeniyle Samsun Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve SGC yönetimini tebrik etti. Özdağ ayrıca Tokat, Yozgat, Amasya, Çorum, Ordu ve Samsun’da gazeteciler cemiyetlerinin birleşerek kurdukları Orta Karadeniz Gazeteciler Federasyonunun da büyük bir boşluğu dolduracağına inandığını söyledi.  Samsun CEMİYET

Editör: Mehmet Yazıcı